Підтримати - Фільма. Фестиваль феміністичного кіно

Підтримайте дружні ініціативи

Запрошуємо підтримати ініціативи, які допомагають людям і тваринам, постраждалим від війни, тим, хто опинилися за межею бідності або втратили свої домівки.

Street Aid Daily — проєкт з Одеси, що надає безпосередню допомогу бездомним людям і збирає кошти на необхідні медичні засоби, їжу та одяг.
Підтримати
Підтримати через PayPal: mutual.aid.ods@gmail.com

Допоможи бездомному — ініціатива з Києва, що займається роздачею гарячої їжі для всіх, хто потребує та опікується хостелом для людей, що втратили домівку
Підтримати

Білкіс — незалежна інтерсекційна та інклюзивна феміністична ініціатива з Харкова, що тепер діє у Львові. Ініціатива надає гуманітарну допомогу жінкам. Це зокрема безкоштовний магазин «Простір речей», що забезпечує людей необхідними речами, а також проєкт «Годівничка», що готує веганські обіди для бездомних людей. Bilkis збирає кошти на їжу, базові продукти харчування та медичні засоби.
Підтримати через PayPal: fem.bilkis@gmail.com

Молодь За Мир — міжнародна організація, відома роботою з людьми, які живуть в умовах бідності. Вона працює в Києві з 1991 року й підтримує людей старшого віку, бездомних людей, сиріт та людей з інвалідністю. Організація продовжує роботу з цими спільнотами й під час повномасштабного вторгнення.
Підтримати

Жінка для Жінки — проєкт для підтримки жінок у кризових ситуаціях, тих, хто пережили аб’юз, домашнє та сексуалізоване насильство, а також бездомних і безробітних жінок.
Підтримати

Freefilmers — колектив кінематографіст_ок, заснований у Маріуполі, що на початку повномасштабного вторгнення перенаправив більшу частину своїх зусиль на гуманітарну роботу. Вони збирають кошти для допомоги вразливим спільнотам, які найбільше постраждали від війни, серед них — андеграундні мист_кині, квір-активіст_ки, люди з нейрорізноманітністю, ром_ки, жінки із сільської місцевості, люди з інвалідністю та інші.
Підтримати

Lviv Vegan Kitchen — ініціатива, створена в перші місяці повномасштабної війни, щоб забезпечити безкоштовними веганськими стравами внутрішньо переміщених осіб і надати веганську гуманітарну допомогу постраждалим від війни.
Підтримати

Happy Paw — благодійний фонд, що надає допомогу більш ніж 60-м притулкам для тварин по всій Україні.
Підтримати

Дім Хвостиків — притулок для собак і котів з інвалідністю, розташований в Ірпені. Вони приймають тварин із районів, близьких до лінії фронту, з важкими фізичними або психологічними травмами, забезпечують медичну допомогу та підтримку.
Підтримати через PayPal: anastarie63@gmail.com

Шанс — притулок для тварин, розташований у Херсоні. Він допомагає тваринам, які живуть поруч з лінією фронту.
Підтримати через PayPal: shelterchance.ks@gmail.com

Ugolyok — благодійна організація з Дніпра, яка надає притулок свійським тваринам, врятованим зі шкуродерень. Наразі вони збирають кошти на автомобіль швидкої допомоги для тварин.
Підтримати